Zpětné oborové odkazy - ZACÍLENÁ REKLAMA s.r.o.

Zpětné oborové odkazy

Zpětné oborové odkazy, neboli linkbuilding, jsou nástrojem, který zvyšuje bonitu vašim webových stránkám. A díky tomu je mají raději i vyhledávače. Jedná se o podporu vašeho webu na místech mimo váš web (off-page). K tomu nejvíce napomáhají nejrůznější české katalogy firem. Aby byl váš odkaz skutečně oborový, je potřeba být ve správných kategoriích a oborech. Zjednodušeně řečeno, odkaz z jednoho prostředí patří do stejného prostředí. Pak už stačí jen unikátně a poutavě vaši firmu představit.

Vyvíjíte na svém webu nejrůznější aktivity a vyhledávače vaše webové stránky ne a ne nabízet? Pak vám mohou zpětné oborové odkazy pomoci. Když se správně nastaví, pomohou vám objevovat se na přednějších pozicích ve výsledcích hledání. Budete tak za minimální náklady více na očích.

My zařídíme unikátnost každého katalogového zápisu vaší firmy. Díky tomu váš web zákazníci lépe dohledají a dostanou se k vám nebo u vás nakoupí. Zároveň pokud si vaše firma nemůže dovolit investovat desítky tisíc měsíčně do reklamy, je tento marketingový formát přesně to, co dává smysl využít.

 Top

Kontakujte nás

Zaujala vás naše nabídka služeb?

Poslat poptávku

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Vaše zpráva