Marketingové výzkumy - ZACÍLENÁ REKLAMA s.r.o.

Marketingové výzkumy

Marketingový výzkum si vykládáme jako vedení dialogu s vaším zákazníkem. Výzkumy nám pomáhají vylepšit a zefektivnit komunikaci vašeho podnikání směrem k vašim klientům. Specializujeme se výhradně na kvalitativní výzkum trhu. Mezi našimi metodologiemi najdete například individuální rozhovory, asistované nákupy, in home rozhovory, skupinové diskuze a kreativní workshopy.
Vhodnou metodologii vám doporučíme na základě zjištění vašich potřeb. Na nás je komplexní zajištění marketingového výzkumu od přípravy scénáře přes rekrutaci respondentů až po moderaci a následné vyhodnocení marketingové studie včetně doporučení. Spolupracujeme se špičkovými výzkumnickými esy, kteří se v oboru pohybují desítky let.

Hlavně tehdy, pokud máte hodně otázek a chybí vám odpovědi. Jak a na základě čeho se rozhodují zákazníci, když nakupují produkt, která já prodávám? Jaké další aspekty jsou pro ně důležité? Jakou roli hraje moje konkurence?
Nebo plánujete inovovat? Chcete investovat do novinek a nejste si jistí, zda se vám investice vrátí? Neznáte svého zákazníka a potřebujete sestavit kompletní marketingovou matici? Anebo prostě jenom něco nefunguje a vy nevíte, jak to napravit? Nejjednodušší je se na všechno zeptat!

Dostanete jasné a objektivní odpovědi na své otázky. Budete mít možnost se tváří v tvář vidět se svými zákazníky. Jasným a srozumitelným způsobem vám doporučíme další kroky, které byste měli podniknout.

 

 

 Top

Kontakujte nás

Zaujala vás naše nabídka služeb?

Poslat poptávku

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Vaše zpráva