ZACÍLENÁ REKLAMA - digitální agentura pro malé a střední podniky.

O nás

Spoluzakladatel firmy a specialista internetové reklamy.

Martin Kořínek
Project manager

Martin se už odjakživa pohybuje v oblasti IT, prošel si testováním webů, tvořil a provozoval vlastní e-shop a zastával manažerskou pozici ve výrobní firmě. V naší agentuře je Martin člověkem, se kterým budete konzultovat především tvorbu webu a jeho následnou dohledatelnost. Jeho silnou stránkou je také propagace lokálního podnikání na sociálních sítích. Mezi jeho koníčky patří adrenalinové sporty, ale zároveň si rád odpočine v přírodě.

Spoluzakladatel firmy a specialista internetové reklamy.

Jakub Pavlíček
Account manager

Jakub se po celou dobu své kariéry pohybuje v oblasti marketingu. Jeho dráha začala v agentuře pro marketingový výzkum trhu, později se našel v internetové reklamě. Hluboké zkušenosti načerpal v nejsilnější české značce v oblasti internetu. Jakub je odborník na výkonovou reklamu a komplexní nastavení marketingové strategie. Mezi jeho záliby patří malý syn, rybaření a turistika. Je to duší dobrodruh, provozuje totiž vlastní letní dětské tábory.

Naše agentura, ZACÍLENÁ REKLAMA s.r.o., je tým lidí, kteří se starají svým klientům o internetovou reklamu. Jelikož po našich službách stále roste poptávka a klienti u nás poptávají komplexní služby v oblasti online marketingu. Cítili jsme proto potřebu nabídnout svým klientům vše od A do Z. Ze zkušenosti víme, že nejpohodlnější cesta je mít všechno pod jednou střechou.

V současné chvíli jsme nově vzniklé firmě schopní zajistit vše od výroby loga přes tvorbu webu až po výkonovou reklamu na internetu. Stejně tak v již fungující společnosti provedeme marketingový audit a nastavíme reklamní strategii tak, aby firmě přinášela to, co potřebuje. Opravdu silní se cítíme v propagaci malých a středních podniků. Umíme velice dobře oslovit koncové zákazníky a hlubokou zkušenost máme i s B2B segmentem. Dokonce ani velkoobchod nám není cizí.

Jednáme na rovinu, nečekejte od nás prázdné sliby ani chválu za něco, co se nám nelíbí. Pokud něco neděláte dobře, řekneme vám to a zároveň předložíme i efektivní řešení. Nesoustředíme se na počty zobrazení a prokliků, to o co nám jde, jsou vaši přivedení zákazníci. Naší doménou je výkonová reklama, která je plně měřitelná. Máme tak k dispozici téměř okamžitou zpětnou vazbu. Výsledkem dobře odvedené práce je pro nás spokojený klient. I my si klienty vybíráme, spolupracuje pouze se společnostmi, které nás nadchnou charakterem svého podnikání, které nám přijdou zajímavé a hlavně s těmi, kterým skutečně dovedeme pomoci.

 Top

Kontakujte nás

Zaujala vás naše nabídka služeb?

Poslat poptávku

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Vaše zpráva