Pořízení promo videa - ZACÍLENÁ REKLAMA s.r.o.

Pořízení promo videa

Video se stalo nepostradatelným formátem dnešní komunikace a reklamy. Doba se mění a tempo našeho všedního dne se stále zrychluje. Většina uživatelů si raději pustí video, kde se vizuálně a rychle dozví potřebné informace a videím dává přednost před čtením článků. My pro vás dokážeme připravit scénář, zajistit amatérské herce, místo, komentátora a takové video natočit a sestříhat podle vašich představit. Takové video pak můžete použít na sociálních sítích, v PR článcích, na vašem webu, YouTube kanálu a v mnohých dalších reklamních formátech.

Chcete vizuální formou sdělit svým zákazníkům něco o svém produktu? Hledáte nové klienty a chcete je oslovit tam, kde tráví hodně času? Potřebujete dát vaší firmě novou svěží image? Využíváte sociální sítě, ale vaše příspěvky a články čte málo uživatelů? Pak pro vás bude tvorba videa ta správná volba.

Díky video reklamě oslovíte nové zákazníky na místech, kde tráví hodně času a věnují ho tak i vaší firmě. Představíte se nevtíravou a uživatelsky přívětivou formou svým budoucím zákazníkům. Prostřednictvím videa můžete sdílet mnoho informací o svém podnikání ve velmi krátkém čas. Oslovíte nové zákazníky cool formou a dostanete se do podvědomí svým budoucím klientům.

 Top

Kontakujte nás

Zaujala vás naše nabídka služeb?

Poslat poptávku

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Vaše zpráva