PPC - ZACÍLENÁ REKLAMA s.r.o.

PPC

PPC (platba za kliknutí) je naší doménou. Sklik a Ads je reklama s okamžitým a měřitelným efektem. Díky těmto formátům přivedeme do vašeho podnikání přesně to, co právě potřebujete. Jedná se o reklamu, která je vidět zadarmo. Platíte až za návštěvníka na vašem webu. Když reklamu správně zacílíme a oslovíme to správné publikum, mohou reklamu vidět jen vaši budoucí klienti. Zjednodušeně řečeno se jedná o odpovědi na dotazy ve vyhledávačích Seznam a Google. Dále sem patří bannerová propagace, textová reklama a videospoty napříč českým internetem. A nezapomeňme na retargeting, remarketing, Google nákupy, produktové inzeráty, kombinovanou a responzivní reklamu. To, co je vhodné využít pro vaši firmu, už vám doporučíme my.

Podnikáte? Pak je PPC pro vás ten nejdůležitější reklamní formát. Tato výkonová reklama je určena všem, kteří chtějí nové zákazníky, registrace nebo jen zvýšení návštěvnosti webových stránek. Máte e-shop a nevyužíváte PPC? Jako byste neexistovali! Pokud potřebujete kdekoliv ve vašem podnikání navýšit čísla, PPCéčka jsou tou správnou cestou.

S téměř okamžitým efektem získáte nové klienty, zakázky, prodeje. Nevyhazujete peníze z okna za lidi, kteří vás jen vidí. Platíte za reálné návštěvy vašeho webu a jste tak mnohem blíže k tomu, aby uživatel udělal to, co chcete. Reklama je jasně měřitelná, takže máte přesnou zpětnou vazbu, co vám přináší. Pokud to umožňuje obor vašeho podnikání, můžeme měřit i cenu za jednoho zákazníka.

 Top

Kontakujte nás

Zaujala vás naše nabídka služeb?

Poslat poptávku

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Vaše zpráva