Tvorba webových stránek - ZACÍLENÁ REKLAMA s.r.o.

Tvorba webových stránek

Výroba webových stránek je ve firmách často diskutované téma. Klienti si na spolupráci s námi cení hlavně aktivní komunikace a dynamického zpracování jejich požadavků. Už se vám stalo, že vám webmaster nezvedal telefon, neodpovídal na e-maily nebo neplnil domluvené termíny? To se vám s námi nestane! Nám se dovoláte, e-maily pravidelně čteme a odpovídáme na ně a jsme si vědomi toho, že v dnešní době není vaše podnikání bez webových stránek kompletní. Termíny vždy dodržujeme.

Pokud jste nově vzniklá firma, která své stránky dosud nemá. Nové webové stránky jsou správnou volbou i v případě, že současný web stále oprašujete a výsledky nepřichází.

Nasloucháme vašim požadavkům. Před zahájením tvorby webových stránek nejprve důkladně zjistíme vaši představu a tu pak pomocí jedniček a nul postupně naplníme. Nové webové stránky budou výkladní skříní vašeho podniku a za podpory dalších nástrojů vám přivedou nejen nové zákazníky. Apelujeme na to, aby webové rozhraní bylo uživatelsky přívětivé a jednoduché pro vaši práci. Nebuďte otrokem svého webu, web má pracovat pro vás.

 Top

Kontakujte nás

Zaujala vás naše nabídka služeb?

Poslat poptávku

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Vaše zpráva