Virtuální prohlídka - ZACÍLENÁ REKLAMA s.r.o.

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka provozoven je stále oblíbenější a vyhledávanější. Díky ní pozvete budoucí klienty do své firmy v online světě z pohodlí jejich domova. Je to další nástroj, kterým můžete upoutat pozornost, ukázat klientovi, jak to u vás vypadá a získat zcela nové zákazníky. Virtuální prohlídku je možné umístit přímo na váš web a stejně tak i do mapového vyhledávače. Kdo by neznal street view? A víte o tom, že se na něj dá krásně napojit business view a uživatel se tak z virtuální procházky po ulici může dostat až do vaší provozovny?

Pokud máte provozovnu, do které mohou zákazníci přijít nakoupit nebo využít vaše služby osobně. Máte hezký interiér a chcete se s ním pochlubit? Virtuální prohlídka vám to umožní. Díky ní navíc nebudou vaši zákazníci bloudit a daleko lépe se zorientují. Předem se totiž mohou podívat na business view a zjistit, kam přesně mají dorazit.

Pomůže vám zvýšit návštěvnost vaší provozovny. Naše nákupní chování dost často ovlivňují emoce. Zákazníci nakupují i podle toho, jak se u vás cítí. Díky virtuální prohlídce můžeme jejich pocity namlsat a pak k vám přijdou rádi osobně.

 Top

Kontakujte nás

Zaujala vás naše nabídka služeb?

Poslat poptávku

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Vaše zpráva