Kariéra - ZACÍLENÁ REKLAMA s.r.o.

Kariéra

Obchodní zástupce - Morava

Pro region Morava hledáme obchodníka na živnostenský list.

Co budete dělat?

 Hledat nové zákazníky pro reklamní agenturu a následně o ně pečovat
 Domlouvat si schůzky ve firmách na Moravě
 Vést obchodní jednání, podle osvědčeného scénáře
 Spolupracovat s centrálou firmy na jednotlivých projektech pro klienty

Kolik si u nás vyděláte?

 To záleží jen na Vás, žádný strop nemáme. Budete fakturovat na základě provizí z toho, co domluvíte. My k tomu přidáme fixní odměnu 10.000Kč měsíčně.

Co Vám nabízíme?

 Zajímavou a pestrou práci pro rozvíjející se společnost
 Časovou flexibilitu – budete pracovat když se Vám to bude hodit
 Předáme Vám naše obchodnické fungující know-how a podrobně Vás do světa online reklamy zaškolíme
 Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje.
 Možnost dalšího kariérního růstu
 Notebook

Co by Vám nemělo chybět - KOHO HLEDÁME:

 Máte alespoň SŠ vzdělání
 Často a rádi komunikujete s lidmi
 Můžete svůj automobil používat k naší spolupráci
 Máte čistý trestní rejstřík
 Máte základní zkušenosti s online reklamou ve vyhledávačích.

Vše ostatní Vás naučíme a budeme pro Vás oporou.  Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám, prosím, Váš aktuální strukturovaný životopis na info@zacilenareklama.cz a my se Vám ozveme.

Informace

Místo pracoviště

Morava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

IČO

 Top

Kontakujte nás

Zaujala vás naše nabídka služeb?

Poslat poptávku

Jméno a příjmení

Telefon

Vaše zpráva