SLUŽBY

S čím vám můžeme pomoci

Zviditelníme vás tam, kde jsou vaši budoucí zákazníci. Sami podnikáme a přemýšlíme stejně jako vy. Máme mnohaleté zkušenosti s velkými i menšími projekty a víme, co děláme. Poradíme vám jakou cestou se vydat a postaráme se o efektivní výkon vašich reklamních kampaní. Za svou praxi jsme využili mnohé strategie a proto máme hluboké zkušenosti a víme co funguje.

Vytvoření a správa PPC reklamy

Vyhledávače vás budou mít konečně rádi!

Postaráme se o nastavení i správu vaší reklamy na internetu. Efektivní a výkonové reklamy tvoříme v Google Ads a Skliku. Kampaně nastavujeme na základě provedené analýzy s citem pro detail a cíleně pro oslovení správné cílové skupiny. Náš grafik pro vás vytvoří jedinečné a kreativní bannery, kterými doslova olepíme internet. Používáme tedy vyhledávací i obsahovou síť a remarketing s retargetingem. PPC kampaně pravidelně optimalizujeme a jdeme tvrdě po výkonu.

Vytvoření a správa reklamy na sociálních sítích

Nebuďte v zajetí sociálních sítí, nechte je pracovat pro váš prospěch!

Postaráme se o nastavení i správu vaší reklamy na Facebooku a Instagramu. Je nám jedno jak moc zaprášený je váš profil na sítích, či kolik má vaše stránka fanoušků. My se soustředíme na výkonové reklamní kampaně, které přivedou zákazníky vždy na váš web. Rozumíme si s Business Managerem a Facebook pixel pro nás není fotografický údaj. Víme co děláme a dovedeme reklamu efektivně zacílit.

Tvorba nových webových stránek

Mějte web, který vám bude vydělávat!

Společně s vámi vytvoříme úspěšný web, který bude postaven na míru vašim potřebám. Webové stránky jsou cílovou destinací každé online reklamy a proto musí umět efektivně informovat a zobchodovat vaše zákazníky. Webové stránky tvoříme v designu 21. století a kamarádí se nejen s počítači a notebooky, ale i se všemi tablety a telefony. Komunikujeme, projekt dotahujeme do konce a úhradou faktury pro nás práce nekončí.

Pořízení a nastavení videoreklamy

Během třiceti vteřin dovedeme prodat váš produkt!

Doba textových PR článků už nás pomalu opouští. Uživatelé internetu daleko více dávají přednost videu před textem. Je za tím jistá dávka lenosti, ale i pokroku. My na tento trend v rámci online reklamy samozřejmě umíme reagovat. Připravíme pro vás scénář, reklamu natočíme, sestříháme, použijeme do reklamních kampaní a díky ní kromě budování vaší značky navýšíme i váš obrat. Věděli jste, že druhý nejpoužívanější vyhledávač na světě je Youtube?

Líbí se vám naše služby a chtěli byste s námi spolupracovat?