O NÁS

Nejsme typická marketingová a digitální agentura. ZACÍLENÁ REKLAMA je projekt, pod kterým působí jednotliví OSVČ online specialisté společně. Každý z nás je odborníkem na svou specializaci, která nás baví a rozumíme ji. V našem týmu tak najdete marketingového specialistu, guru na PPC, odborníka na reklamu na Facebooku a Instagramu, kreativního grafika, scénáristu, producenta a kameramana v jednom, kódera i webdesignera. Veškeré reklamní kampaně zakládáme a optimalizujeme směrem k výkonu, tedy zisku pro naše klienty. To se nám úspěšně daří už téměř deset let.

S námi získáte pocit péče velké reklamní agentury a s osobitým přístupem, jen ji nemusíte přispívat na drahý nájem a na zaměstnanecké stravenky.

DESATERO SPOLUPRÁCE S NAŠIMI KLIENTY

Potkáme se

Jsme sice lidé pracující v online marketingu, ale rádi se s našimi klienty známe osobně.

Poznáme se

Vedeme dialog a pečlivě vám nasloucháme. Musíme porozumět vašemu oboru podnikání a pochopit vaše potřeby. Víme, jak se vás na vše správně zeptat.

Stojíme nohama na zemi

Na základě zjištěných indicií si nastavujeme reálné a dosažitelné cíle. Nežijeme v oblacích a neslibujeme nesmysly. Srozumitelně vám vysvětlíme možný průběh spolupráce.

Jsme transparentní

Před tím než si plácneme od nás obdržíte srozumitelnou nabídku našich služeb a můžete se v klidu rozmyslet, zda s námi do spolupráce půjdete.

Spolupracujeme bez závazku

S námi neupisujete duši ďáblu. Většina agentur má ve smlouvě minimálně roční spolupráci. Spolupracujte s námi kvůli vaší spokojenosti a ne kvůli paragrafům ve smlouvě.

Analyzujeme

Ještě než začneme tvořit, najdeme všechny příležitosti i hrozby, zmapujeme vaši konkurenci, poznáme chování vašich zákazníků a teprve potom tvoříme úspěšné kampaně.

Držíme se osvědčených receptur

Naše hlavní know how je v cílení reklamy na vaše budoucí klienty. Umíme oslovit přesně toho, koho potřebujete.

Jdeme systémem postupných kroků

Našim klientům postupně rozvíjíme marketingový mix. Během naší spolupráce nestojíme na místě, ale postupně využíváme všechny kanály, které jsou pro vaši firmu užitečné.

Učíme se novinkám

V našem oboru si opravdu věříme. Právě vzdělání je to, co nám dodává sebedůvěru. Pravidelně se školíme a jsme hladoví po zajímavých inovacích. Praktické novinky tak stále implementujeme i do vašich kampaní.

Pečujeme o vás

Během naší spolupráce se pravidelně, ale s rozumnou frekvencí osobně potkáváme. Vyhodnocujeme, společně hledáme nové cesty a občas jen tak lidsky pohovoříme o životě.

Oslovili jsme vás a chtěli byste s námi spolupracovat?